Spotted Olkusz: Wiadomości, katalog firm i ogłoszenia Olkusz

Spottedbo.Olkusz.pl  jest jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych w Powiecie Olkuskim.

Dynamiczny rozwój Internetu spowodował, że obecnie jest on jednym z kluczowych mediów na świecie. Również reklamodawcy, w tym i Ci z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, zaczęli dostrzegać globalną sieć jako miejsce, w którym warto, a nawet trzeba się zareklamować.

Co możemy zaoferować?

Bannery reklamowe

Są doskonałą metodą bezpośredniej reklamy. Dobrze zaprojektowany banner reklamowy potrafi natychmiast przyciągnąć uwagę osoby odwiedzającej portal internetowy i błyskawicznie przekierować na stronę promowanej firmy.

Artykuły eksperckie i sponsorowane

Stanowią bardziej subtelną formę reklamy. Pozwalają klientowi zapoznać się z ofertą firmy i sprawdzić jej profesjonalizm. Im więcej wiedzy przekażemy klientom, tym większym zaufaniem zostaniemy obdarzeni.

Portale społecznościowe

Świat oszalał na punkcie Facebooka i innych portali społecznościowych. Każda większa firma powinna korzystać z usług portali społecznościowych i komunikować się za ich pośrednictwem ze stałymi i przyszłymi klientami. Stały kontakt z odbiorcami daje nam ogromne możliwości docierania z nowościami bezpośrednio do zainteresowanych osób. Posiadamy NAJWIĘKSZY zasięg social media spośród wszystkich portali informacyjnych w powiecie. Naszym klientom/fanom oferujemy możliwość zamieszczania postu również na naszym profilu w portalu społecznościowym Facebook. Aktualnie posiadamy blisko 8 tyś fanów, a zasięg FP SpottedOlkuszbo to ponad 25 tyś odbiorców.

 

Patronat medialny

Redakcja Spottedbo.Olkusz.pl chętnie obejmie patronatem medialnym imprezy, koncerty, wydarzenia sportowe, festiwale, akcje społeczne i charytatywne, oraz wydarzenia.
W ramach patronatu medialnego gwarantujemy wykonanie materiału prasowego przed wydarzeniem.

Wystarczy, że zgłosisz się do nas z propozycją patronatu na adres e-mail: kontakt@spottedbo.olkusz.pl