pobieram dane...
Katalog firm Rozkład jazdy autobusów Dyżury aptek 2022 Ogłoszenia lokalne Kanał RSS 18 048 fani

83-latka spłonęła w pożarze domu, który wybuchł w Bukownie

Tragiczny finał pożaru domu drewnianego w Bukownie, który miał miejsce 7 kwietnia około godziny 8 rano. W ogniu zginęła 83-letnia kobieta, natomiast 79-letni mężczyzna wyszedł z płonącego budynku o własnych siłach. 

Obrazy newsów: michal.jpg


Zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego otrzymano od Powiatowego Centrum Powiadamiania Ratunkowego około godziny 8 rano. Z informacji wynikało, że w domu mogą znajdować się dwie starsze osoby. Na miejsce natychmiast skierowano służby. Podczas akcji ratowniczo-gaśniczej przeprowadzonej przez strażaków, znaleziono ciało 83-latki.

– W domu znajdował się również 79-letni mężczyzna, który wyszedł o własnych siłach. Mężczyzna z poparzeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Olkuszu.  Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora i biegłego z zakresu pożarnictwa oraz technika kryminalistyki – informuje KPP w Olkuszu.

Ciało kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań w Zakładzie Medycyny Sądowej. Trwają ustalenia śledczych co do przyczyny i okoliczności tego pożaru, a także szacowane są straty. Wstępnie wykluczono by doszło do celowego podpalenia.

Komentarze

Dodaj publiczny komentarz...

Kod potwierdzający:
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług
Facebook Google+ RSS