• Opublikowano dnia: 25 lutego 2021 17:28 Wyświetleń: 7548

RODZINA Z KLUCZ Potrzebuje wsparcia! Ogień zabrał im dzisiaj cały dobytek . Żywioł zabrał wszystko co napotkał na drodze.

 
Zbiórka rzeczy dla poszkodowanej rodziny po pożarze domu w Kluczach Potrzebna jest każda pomoc. Jak wszyscy wiedzą, w pożarze domu rodzina z Klucz straciła niemal wszystko. To co nie zniszczył ogień, zalała woda podczas akcji gaśniczej. Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc!Potrzebne są rzeczy codziennego użytku (sprzęt gospodarstwa domowego, meble, pościel, koce itp.). Dom zamieszkiwany jest przez 3 osoby: babcię, mamę i syna w wieku szkolnym. Syn potrzebuje komputera, który jest mu niezbędny do nauki zdalnej.Jeżeli zbiórka będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, gmina wyznaczy miejsce do ich składowania.Ponadto trwa szacowanie strat oraz wykonywany jest kosztorys odbudowy domu. W niedługim czasie zostanie on udostępniony.Podajemy numer tel. do kontaktu z osobą poszkodowaną: 602-325-113 (Pani Barbara) Liczymy, że i w tym wypadku nie zawiedziecie.

Link do zrzutki:  https://zrzutka.pl/nnrx6b

Edit://

Zbiórka rzeczy dla poszkodowanej rodziny po pożarze domu w Kluczach
Po rozmowach z wieloma instytucjami oraz rodziną, ustalono zasady udzielania pomocy rzeczowej dla rodziny:
Ze względu na sytuację epidemiologiczną rodzinie można przekazywać tylko nowe, zapakowane rzeczy.
Przed przekazaniem rzeczy, prosimy o kontakt z poszkodowanymi (aby nie powielać tych samych przedmiotów)
Darowizny należy składować w Domu Kultury w Kluczach w godzinach 11:00 – 15:00 w poniedziałek lub czwartek (tel. Do DK Klucze 32-6428420)